פודקאסטים

50 דקות עם דני פרידלנדר - שיחה אישית

שיחה אישית לכבוד חודש הגאווה 2024 – עם דני פרידלנדר

https://open.spotify.com/episode/2QRzYKH5ZTOfm1xCLFB6Dj?si=kQ-Ns5yLRqu4J-kyTCMpdw

רפואת להט"ב

פודקאסט עם ד"ר רועי צוקר על רפואת להט"ב במסגרת "מרפאת מומחים" של אתר וואלה ובית החולים איכילוב. במהלך הפודקאסט מדבר ד"ר צוקר על הרגישות שבטיפול בקהילה הטרנסג'נדרית, על השיתוף של תכני רפואה ברשתות החברתיות, השינוי שהדבר מחולל והחזון שלו בהנגשת הטיפול המותאם אישית לקהילה.

HIV, פרפ וסטיגמה

פודקאסט העוסק בשינוי שעברה מחלת ה HIV בשנים האחרונות, הטיפולים החדשים והמתקדמים והיכולת למנוע היום הדבקה באמצעות טיפול מונע היעיל באחוזים גבוהים. במהלך הפודקאסט מדבר ד"ר צוקר על היתרונות והחסרונות שבטיפול המונע ועל הצורך במיגור הסטיגמה מהמחלה לרבות הקונספט U=U.

עושים נכון

"עושים נכון" – פודקאסט עם "מדע גדול בקטנה" הנוגע בשיטה של מזעור נזקים הנגרמים כתוצאה משימוש בסמים, כמו גם, היתרונות והחסרונות שבשיטה זו. במהלך הפודקאסט מדבר ד"ר צוקר על דוגמות מחיי היום יום, היכולת לשנות את אופן ואופי השימוש בסמים על ידי שיח פתוח עם מטופלים, וחינוך לשימוש נכון יותר- תוך הדגשה שהדרך הבטוחה ביותר לשימוש היא תמיד הימנעות מהשימוש בכלל, אך הבנה כי ישנם משתמשים רבים שבוחרים בשימוש בסמים למרות זאת.

רפואה בצבעי הקשת

ד"ר רועי צוקר בפודקאסט מדברים מדע של "מדע גדול בקטנה". במהלך השיחה מדבר ד"ר צוקר על הדרך בה יזם התמחות ברפואת להט"ב באחד מבתי החולים הגדולים ביותר בעולם , בית החולים "הר סיני" , על הצורך ברפואה מותאמת אישית לקהילה הגאה, על הנושאים המרכזיים ברפואה לקהילה הגאה ודוגמות מחיי היום יום.

Scroll to Top