מהתקשורת

ד"ר רועי צוקר מתראיין בכתבה עם עודד בן עמי על הצורך במנהל מתכלל של תחום רפואת הלהט'ב בבית החולים איכילוב. במהלך הכתבה ד"ר צוקר מתאר את הצורך ברפואה מוכוונת לקהילה הגאה ואת חזונו בבנית תחומים שונים ברפואת להט'ב כמו גריאטריה,ילדים ומתבגרים,הורות ועוד.
ד"ר צוקר "הכה את המומחה" בתוכניתם של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'. במהלך הראיון ד"ר צוקר עונה לשאלות כמו "מדוע להט'בים צריכים רפואה משלהם?" , האם רפואה מונגשת לקהילה לא מדגיש את האפליה וחוסר השוויון לקהילה וכיצד השתנה עולם הטיפולים והמניעה ב- HIV.
ראיון מעמיק עם איריס קול במסגרת "מרפאת מומחים" , שיתוף פעולה בין בית החולים איכילוב לאתר ואללה. במהלך הראיון מדבר ד"ר צוקר על הרקע האישי שלו, על הצורך גם בשנים האחרונות ברפואה מונגשת יותר לקהילת הלהט'ב ואת החזון שלו לפתיחת מרכז רב תחומי לרפואת להט'ב בעתיד.
ראיון בתוכנית העולם הבוקר עם ד"ר צוקר על שימוש בסמים והצורך בדיבור פתוח יותר בקרב הקהיליה הרפואית על שימוש בסמים על מנת לצור מפגש יעיל עם המטופלים ולאפשר לו מרחב בטוח לשיח.
ראיון אישי עם פרופ' שאול לב רן , מנהל המרכז להתמכרויות הנוגע בשימוש בסמים בקהילה הגאה לרבות השימוש בסמים סביב קיום יחסי מין והסמים השונים המעורבים. במהלך הראיון ד"ר צוקר מדבר ארוכות על כל סם וסם ומדגיש את הבעיתיות שבשימוש בסם הקריסטל מת' (טינה)
ראיון במצעד הגאווה 2020 סביב משבר הקורונה בו מספר ד"ר צוקר על נסיעתו להתמחות ברפואת להט'ב בבית החולים הר סיני בניו יורק ועל הולדת בנו יותם. הראיון התקיים בשיא משבר הקורונה כאשר ד"ר צוקר שימש כמנהל הרפואי של מוקדי הקורונה של מגן דוד אדום
ד"ר רועי צוקר מתראיין על נושא התפרצות אבעבועות הקוף בשש עם עודד בן עמי
Scroll to Top